Pracovní/herní podložka BASIS XL

Kód: 369515
Novinka
Značka: LEUCHTTURM
215 Kč
2 týdny
Můžeme doručit do:
12.7.2024

Pracovní podložka BASIS XL - pro herní karty a nebo jiné potřeby, modrá barva

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis výrobku

- Formát: 600×350 mm
- Rolovací pro přepravu
- Univerzálně použitelný

Díky své velkorysé velikosti 600 x 350 mm má tato herní podložka BASIS dostatečný prostor pro vyložení vašich sběratelských karet, aniž by byla objemná. Můžete snadno a přehledně uspořádat několik řad karet a dokonale tak realizovat svou strategii. Herní podložku BASIS lze snadno srolovat a vzít s sebou, kamkoli ji potřebujete. Ať už se účastníte turnaje nebo jednoduše hrajete se svými kamarády, tato herní podložka je vždy připravena.
Atraktivní design herní podložky BASIS je ideální pro všechny typy sběratelských karet a zajistí, že vaše karty budou v centru pozornosti. Ať už hrajete jakoukoli sběratelskou karetní hru – Pokémon, Yu-Gi-Oh!, Magic: The Gathering nebo něco jiného – tato podložka je perfektní volbou. Kromě toho, že nabízí lepší hrací plochu, hrací podložka BASIS také poskytuje ochranu pro vaše sběratelské karty a hrací plochu. Herní podložka zabrání opotřebení vašich karet a také přímému kontaktu s tvrdými povrchy.
Hrací podložka BASIS je nejen praktickým doplňkem pro každého sběratele sběratelských karet, ale také zvýší vaši herní sílu a zároveň ochrání vaše karty. Díky svému elegantnímu vzhledu a univerzálnímu použití se tato herní podložka jistě stane základem vaší sbírky sběratelských karet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pracovní potřeby
Záruka: 2 roky